Staff

Head of institute prof. dr. Jarienė Elvyra

Email: elvyra.jariene@asu.lt
Phone: +370 37 75 22 26

Room: 404


Aleknavičienė Paulina

Referent
Room: 403


Assoc. prof. dr. Černiauskienė Judita

Email: judita.cerniauskiene@asu.lt
Room: 405


Prof. dr. Danilčenko Honorata

Email: honoratad@gmail.com
Phone: +370 37 75 23 26
Room: 420


Prof. habil. dr. Duchovskis Pavelas

Email: p.duchovskis@lsdi.lt
Room: 425


Lect. Gurskas Tautvydas

Email: tautvydas@zalisodai.com
Phone: +370 6 73 64 999
Room: 403


Imbrasienė Alvina

Senior laboratory assistant
Phone: +370 37 75 23 14
Room: 426


Jacinaitė Asta

Senior laboratory assistant
Phone: +370 37 75 23 14
Room: 426


Lect. dr. Juchnevičienė Aistė

Email: aiste.juchneviciene@asu.lt
Room: 425


Assoc. prof. dr. Klimas Evaldas

Email: evaldas.klimas@asu.lt
Room: 328


Lect. dr. Kosteckas Robertas

Email: robertas.kosteckas@gmail.com
Room: 421


Assoc. prof. dr. Kulaitienė Jurgita

Email: jurgita.kulaitiene@asu.lt
Phone: +370 37 75 23 26
Room: 405


Levickienė Dovilė

Assistant, PhD student
Email: dlnlulgl@gmail.com
Room: 405


Assoc. prof. dr. Liakas Vytautas

Email: vytautas@liakas.lt
Phone: +370 37 75 22 26
Room: 421


Lozuraitienė Aurelija

Assistant
Email: a.lozuraitiene@gmail.com
Room: 222


Assoc. prof. dr. Mikulionienė Sabina

Email: sabina.mikulioniene@asu.lt
Phone: +370 37 75 23 61
Room: 326


Medveckienė Brigita

PhD student
Room: 414


Misiukevičius Edvinas

Assistent
Email: edvinasmisiukevicius@gmail.com
Phone.: +370 37 75 23 36
Room: 424


Nacevičienė Onutė

Senior laboratory assistant
Room: 414


Assoc. prof. dr. Paulauskienė Aurelija

Email: aurelija.paulauskiene@asu.lt
Room: 415


Assoc. prof. dr. Ramaškevičienė Asta

Email: astar@vic.lt
Phone: +370 37 75 23 36
Room: 424


Assoc. prof. dr. Ruibys Romas

Email: romas.ruibys@asu.lt
Room: 326


Lect. dr. Sasnauskas Audrius

Email: a.sasnauskas@lsdi.lt
Room: 403


Prof. habil. dr. Stanys Vidmantas

Email: v.stanys@lsdi.lt
Phone: +370 37 75 23 41
Room: 403


Assoc. prof. dr. Tarasevičienė Živilė

Email: zivile.taraseviciene@asu.lt
Room: 415


Televičiūtė Dalė

PhD student
Room: 414


Assoc. prof. dr. Uselis Nobertas

Email: n.uselis@lsdi.lt
Room: 403


Assoc. prof. dr. Vagusevičienė Ilona

Email: i.vaguseviciene@gmail.com
Room: 425


Lect. dr. Vaitkevičienė Nijolė

Email: nijole.vaitkeviciene2@gmail.com
Phone: +370 37 75 23 26
Room: 420


Velička Aloyzas

PhD student
Room: 414 or VIII building J202


Prof. dr. Viškelis Pranas

Email: biochem@lsdi.lt
Phone: +370 37 752226
Room: 404


Assoc. prof. dr. Žebrauskienė Audronė

Email: audrone.zebrauskiene@asu.lt
Phone: +370 37 75 23 41
Room: 403


Žemaitienė Gražina

Senior laboratory assistant
Phone: +370 37 75 23 59
Room: VI building


Assoc. prof. Žickis Alvydas

Email: azickis@hotmail.com
Room: 222


Žilinskienė Ana

Senior laboratory assistant
Phone: +370 37 75 23 61
Room: 326


Faculty of Agronomy

  • Studentų street 11, Central building 303 cabinet, Akademija
  • Phone (8-37) 75 22 93
  • Email: af@asu.lt

ASU AF pristato studijų programą – „Maisto žaliavų kokybė ir sauga“

ASU AF pristato studijų programą – „Želdininkystė“

ASU AF pristato studijų programą – „Žemės ūkio technologijos ir vadyba“