Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos teritorijos sutvarkymo projekto pristatymas

2018-06-25
435

Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi Agronomijos fakulteto studentė Gabrielė Antanavičienė bei dėstytojai lektorė Aurelija Lozuraitienė, docentas Alvydas Žickis ir  lektorė Aida Adamavičienė. Savivaldybėje buvo pristatyti architektūros ir statybų infrastruktūros verslo žurnalo STRUCTUM projekto „Išmanusis miestas VI“ dalyvių darbai.  Gabrielė Antanavičienė pristatė baigiamąjį darbą, kaip būtų galima moderniai ir išmaniai atnaujinti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos teritoriją, kuri užima beveik 6 ha, ir joje esančius pastatus.

 

Projekto pavadinimas: Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos teritorijos sutvarkymo projektas. Gimnazijos bendruomenės pageidavimai – amfiteatrinė auditorija, gamtos mokslų erdvė, lauko klasės ir edukacinės erdvės. Teritorija turėtų tarnauti ne tik gimnazijos mokiniams, bet ir visai miesto bendruomenei. Tikslas – visas gimnazijos teritorijos erdves modernizuoti ir pritaikyti formaliojo ir neformaliojo ugdymo procesui bei laisvalaikiui.

Suprojektuota – vidinis kiemas, edukacinės erdvės bei lauko klasės, universali pieva, aktyvaus ir ramaus poilsio erdvės, lietaus sodas. Plėtojamas ekologinis požiūris į kraštovaizdį, daugiausiai planuojami sodinti ornitochoriniai želdiniai, nereiklūs žoliniai dekoratyviniai augalai.

Plačiau apie pristatymą….

Komentuok