Paskutinės paskaitos akimirkos

2018-05-12
455

„Kai tikrai ko nors trokštate, visas pasaulis slapta padeda įgyvendinti šį troškimą“
                                                                                                                       Paulo Coelho 

2018 m. gegužės 9 dieną Agronomijos fakultete vyko Paskutinė paskaita, į kurią susirinko ketvirto kurso studentai nešini gėlėmis ir su šypsenomis veiduose. Šventinę paskaitą apie naujo gyvenimo etapo pradžią skaitė Biologijos ir augalų biotechnologijos instituto docentas dr. Algirdas Amšiejus. Dėstytojas nuoširdžiai dalinosi savąja išmintimi: „Mes visi turėtume būti darbštūs, vieningi bei gerai išmanantys savo darbą, kaip ir bičių šeima“. Po įsimintinos paskaitos renginį vedė I kurso studentė Daugvilė Vaičiulytė ir II kurso studentas Dominykas Kisielius. Šventę pagyvino jautrios ir nuoširdžios ketvirtakursės Militos Ubės atliktos dainos.
Šia proga sveikinimo kalbą tarė ir Agronomijos fakulteto dekanė prof. dr. Aušra Blinstrubienė: „…svajokite ir būkite pilni troškimų, juk jie Jūsų sparnai ir gyvenimo šviesa…tačiau ne visada lengva įveikti sunkumus ir siekti svajonių. Reikia didelio ryžto, ką jau kalbėti apie tikslą, viltį, tikėjimą ir įsitikinimą, kad turite talentą ir gebėjimų, kuriais galima dalytis…“.
Taip pat ketvirtakursius sveikino ir jiems sėkmės linkėjo Agronomijos fakulteto studentų atstovybės pirmininkas Eimantas Eigirdas. Fakulteto studentų vardu Laura Dmitrijeva padėkojo visai fakulteto bendruomenei, ypač dėstytojams, už suteiktas žinias, beribę kantrybę ir praleistą laiką kartu.
Renginio organizatoriai surengė linksmą viktoriną bei pasidalino slaptai surinktomis ketverių metų studentiškomis akimirkomis. Šventę vainikavo tvirtybę ir ilgaamžiškumą simbolizuojančio ąžuolo sodinimas Universiteto teritorijoje bei simbolinės atminimo dovanėlės, į dangų kilo svajonėmis apipinti balionai…

 

Komentuok