Mokslo pažinimo renginio „Kūrybinės dirbtuvės“akimirkos

2018-03-09
507

Žemės ūkis yra viena iš kertinių Lietuvos ekonomikos šakų jau daugelį metų, todėl džiugu, kad nemažas būrys moksleivių 2018 m. kovo 2 dieną noriai dalyvavo Aleksandro Stulginskio universitete pirmą kartą vykusiame mokslo pažinimo renginyje „Kūrybinės dirbtuvės“. Gausus būrys moksleivių iš Kėdainių, Kauno, Šakių, Anykščių, Zarasų mokymo įstaigų susipažino ir su Agronomijos fakultete vykdomomis studijų programomis ir siūlomomis veiklomis. Didelio susidomėjimo sulaukė Želdininkystės studijų programos tema – „Sukurk savo svajonių parką…“, kurią vedė lekt. Mantas Pilkauskas su šios programos studentais Gabija, Luku ir Izabela. Moksleiviai, susipažinę su pagrindiniais parko kūrimo principais, padedami profesionalios komandos kūrė, projektavo, maketavo savo svajonių parką.
Nemažo dėmesio sulaukė ir kita Agronomijos fakulteto tema „Ar visada skanu tai, kas sveika?“. Šią temą aktyviai rinkosi moksleivės, kurios domisi sveiku maistu. Šių dirbtuvių dalyvės kūrė naujus maisto produktus: pavyzdžiui, jogurtą, praturtintą natūraliais dažikliais, kepė sausainius su natūraliais saldikliais bei ragavo ir vertino!
„Kūrybinėse dirbtuvėse“ moksleiviai susipažino su Agronomijos fakultetu, įgijo naujų žinių, išbandė savo jėgas, susirado naujų draugų! Už šaunų darbą visiems dalyviams įteikti pažymėjimai, liudijantys apie jų dalyvavimą Agronomijos fakulteto „Kūrybinių dirbtuvių“ veikloje.

Renginio akimirkos:

 

Komentuok


Fakultetai