„Metų nominacijos 2017“ nugalėtojai

2018-01-17
483

Sausio 4 dieną vyko Aleksandro Stulginskio universiteto bendruomenės šventinis renginys. Į renginį atvyko gausus būrys studentų ir dėstytojų. Savo atvykimu šventę papuošė ilgamečiai fakulteto dėstytojai ir darbuotojai. Renginio metu paskelbti tradicinio, jau šeštąjį kartą iš eilės rengiamo konkurso „Metų nominacijos“ nugalėtojai.

Mūsų fakulteto šauniausieji pretendavo į keturias bendrąsias nominacijas: „Metų jaunasis mokslininkas 2017“ , „ASU Metų senjoras 2017“, „ASU Metų partnerystė 2017“ ir   „ASU tyrėjas 2017“ .

Nugalėtojo „ASU tyrėjas 2017“ laurai atiteko aktyviausiai mokslinėje veikloje dalyvaujančiam 4 kurso Augalų biologijos ir selekcijos programos studentui Lukas Simanavičiui.

Studentų nuomone Agronomijos fakulteto „ASU Metų dėstytojo 2017“ nominaciją pelnė Biologijos ir augalų biotechnologijos instituto  docentas dr. Algirdas Amšiejus.

Kaip ir ankstesniais metais, šiemet taip pat buvo apdovanoti šauniausieji ASU studentai: Agronomijos fakultete nominacija atiteko buvusiai fakulteto pirmininkei Domantei Paulauskytei.

Daugiau informacijos rasite čia.

Komentuok


Fakultetai